previous pauseresume next

حضور کودکان بخش دیالیز بیمارستان کودکان امام حسین(ع) در بازی تیم سپاهان

طبق هماهنگی های‌انجام شده و در یک اقدام پسندیده روابط عمومی بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین(ع) اصفهان و باشگاه سپاهان ، کودکان این بیمارستان بازیکنان تیم فوتبال سپاهان را در دیدار با شاهین بوشهر که روز پنج شنبه ۲۸ آذر برگزار گردید تا زمین بازی همراهی نمودند.

در این همراهی، پلاکاردی با متن " با آرزوی سلامتی برای همه بیماران بویژه ‌کودکان" و با امضا طرفین در جلوی بازیکنان قرار گرفت و در ادامه نیز از بلندگوهای ‌ورزشگاه نیز ضمن خیر مقدم به کودکان بیمار، سلامتی آنان را از خداوند متعال خواستار شدند.

به نقل از پایگاه خبری باشگاه سپاهان، بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین (ع) که درزمره عالی ترین وایمن ترین مراکز تخصصی و فوق تخصصی نوزادان وکودکان ایران است، باهماهنگی واحد فرهنگی باشگاه تعداد۱۱ نفراز کودکان این مرکز را به استادیوم نقش جهان آوردند تا درجهت ارتقای روحیه این کودکان،طلایی پوشان را در هنگام ورود به زمین مسابقه همراهی کنند. حضور کودکان بخش دیالیز بیمارستان در ورزشگاه باعث شادی و هیجان آنان نیز گردید.

در پایان ازهمکاران بیمارستان و اعضاء انجمن سمن بویان که ما را دربهتر اجرایی شدن این برنامه همکاری نمودند تشکر می نماییم.